Kreditní karta bez doložení příjmu

Velmi zajímavou alternativou k rychlým půjčkám nabízí kreditka. Využijte chytře kreditní kartu jako půjčku bez doložení příjmu a navíc v bezúročném období bez úroků. Je to ale jen pro ty, kteří mají vnitřní disciplínu a jsou schopni striktně dodržovat termíny pro dorovnání vyčerpaných peněz.

Kreditní karta

Kraditka jako půjčka

Pokud potřebujete půjčku na nákup, jedna z variant je zaplatit kreditní kartou, což je jen jiná forma půjčky. Jednoduše čerpáte (platíte kartou) peníze do mínusu a tím vzniká dluh. Kartu můžete kdykoliv používat a nebudete muset nechat schvalovat každou transakci a dokládat příjem, v porovnání s tím, že by jste chtěli nákup řešit půjčkou.

Jak na to?

Vyřiďte si kreditní kartu u některého z vydavatelů - banky nebo jiné finanční společnosti. Zaměřte se na ty karty, které vám dají něco navíc, nějaký bonus, ideálně ty, které vrací nějaké procento z každého nákupu. Takhle převedete půjčku na něco, za co nejen nebudete platit úroky, ale navíc něco dostanet. Samozřejmě pouze v bezúročném období.

Bezúročné období

Jedná se období okolo 50 dnů, během kterého nejsou účtovány úroky za vyčerpané peníze z kreditky. Každý vydavatel karet to má jinak, období a podmínky se mírně liší. Podstatné je to, že pokud zaplatíte dluh během bezúročného období, máte půjčku bez úroků. Navíc nic nemusíte pokaždé schvalovat a dokládat příjem. Jednou kartu vyřídíte a můžete opakovaně kdykoliv používat do výše schváleného limitu.

Údaje k 30.10.2017